Zbulohet orari i ndeshjeve të dy javëve të para të La Ligas

Ka filluar numërimi i ditëve deri në rikthimin e futbollit në Spanjë.

La Liga e ka caktuar datën 11 qershor për të rifilluar kampionatin që u ndërpre për shkak të koronavirusit.

Ndeshja e parë do të jetë ajo në mes të Sevillës dhe Real Betisit me 11 qershor në ora 22:00.

Më poshtë janë datat e ndeshjeve të La Ligas për javën e 28 dhe 29. /Klinainfo/