Vetura përplas motoçiklistin në qendër të Pejës

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Pejë. Vetura ka përplasur motoçiklistin në qendër të qytetit.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Nuk dihet ende se më çfarë pasojash ka përfunduar ky aksident./