Vetaksident i rëndë në Istog, vetura behët llom

Një vetaksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lubozhdë të Istogut.

Një veturë e tipit “BMW” është përplasur rëndë.

Shoferi raportohet të jetë lënduar si dhe autoambulanca ndodhet në vendin e ngjarjes.

IndeksOnline ka siguruar pamje të vetksidentit.

Shihni pamjet e mëposhtme: