“Vera pa mërgimtarët në Kosovë”, Merita publikon një super-projekt

0
14

Merita Latifi është një këngëtare e re në moshë, por mjaft e talentuar dhe me një zë të veçantë.

18-vjeçarja nga Ferizaji, njihet për shumë këngë e shumë ‘kovera’ me të cilët ka marrë vëmendje nga publiku,

Së fundmi ajo ka publikuar këngën “Vera pa mërgimtarë”, e cila i dedikohet mërgimtarëve të cilët shkaku i pandemisë Covid-19, ka mundësi që ta kenë të pamundur të vijnë në vendin e tyre këtë verë.