Vdes personi te cilin e goditi vetura në Gllarevë !

Para pak minutash personi i cili ishte goditu nga vetura në Gllarevë të Klinës,ka ndërruar jetë.Personi me inicialet H.M nuk mundi të ju mbijetonte plagëve të marra nga goditja e vetures dhe ka ndërruar jetë.