Vdes nëna e heroit, Fehmi Lladrovcit

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë të ditur se nëna e e tij.

Lladrovci tha se se nëna e tij ndërroi jetë në orët e hershme të mëngjesit, në gjirin e familjes.

Ndryshe, kujtojmë se Lladrovci është vëllai i dëshmorit Fehmi Lladrovci ,

Njoftimi:

Më dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë miqtë dhe dashamirët, shokët, bashkëluftëtarët dhe të afërmit, se sot në mëngjes, në ora 6:46 minuta, u nda nga ne NËNA jonë e shtrenjtë!

Ajo vdiq si Nënë e lumtur, në gjirin e Familjes tonë.

Varrimi i të ndjerës bëhet në ora 18:00 në varrezat e lagjes Lladrovci.

SHARE