VDES BABAI I UNIKATILIT

Reperi Unikkatil është përballur me një humbje të madhe.

Sot ka ndërruar jetë babai i tij dhe njoftimin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në Instagram.

Unikkatili njihet për lirikat e serta karshi situatave të ndryshme.

https://www.instagram.com/unikkatilofficial/?utm_source=ig_embed&ig_mid=BD8CCD06-F874-4752-8373-0899FE561624

SHARE