Turistët bien në greminë në Valbonë, ka të vdekur

Nje ngjarje e rende ka ndodhur para pak minutash në alpet mes Valbonës dhe Thethit.

Disa turistë, gjatë ecjes në këmbë (hiking), kanë humbur rrugen dhe për pasojë dyshohet se kanë  rënë në një greminë, shkruan abc news al.

Nga të dhënat paraprake mësohet se ka ndërruar jetë njëri prej tyre

SHARE