Tre të lënduar në aksidentin në Gllarevë

Një aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë – Pejë, saktësisht te gurët në Gllarevë.

Klina.info mëson se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar 3 persona. Derisa në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës dhe Autoambulanca.

Klina.info sjellë pamje nga aksidenti ku shihet edhe vetura e dëmtuar, që u përfshi në aksident.