Tjetër tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë

Të tjera lëkundje tërmeti janë ndjerë në Durrës dhe Tiranë.

Lëkundjet u shënuan në orën 14:05.

Lëkundjet e fundit ishin me magnitudë 5 të shkallës Rihter me epiqendër në Kepin e Rodonit.

SHARE