Theret me thikë një 18 vjeçar në Klinë

21

Një person është sulmuar me mjete të mprehta në Klinë.

Klina.info mëson se personi që është therë me thikë është një 18 vjeçar.

Rasti ka ndodhur para një ore, derisa i lënduari është dërguar për tretman mjekësor në QKMF në Klinē fillimisht dhe më pas pēr në Spitalin e Pejës.

Klina.info do t’ju mbajë të informuar