Ja në cilin fshat të Klinës u ther me thikë 18 vjeçari

Një person është sulmuar me mjete të mprehta në Klinë.

Klina.info mëson se personi që është therë me thikë është një 18 vjeçar.

Rasti ka ndodhur para 2 ore, në fshatin Qupevë e Ulët, pas një fjalosjeje në mes të dyshuarit dhe viktimës.

Derisa i lënduari është dërguar për tretman mjekësor në QKMF në Klinē fillimisht dhe më pas pēr në Spitalin e Pejës.

Klina.info do t’ju mbajë të informuar

SHARE