Të hënën homazhe në përvjetorin e vrasjes së heroit Arben Sejdiu

87

Me rastin e përvjetorit të vrasjes së veteranit- bashkëluftetarit Arben Sejdiu, e në kujtim të veprës së tijë, me datë 22.11.2021, e Hënē, të organizuar nga familja dhe bashkëluftetarë do të bëhen homazhe pranë varrit të tij, në Kompleksin Memorial “Koshare”.

Homazhet do të fillojnë në ora 12:00!