Sot nis vaksinimi për COVID-19, i personova mbi 75 vjeç në Klinë

Përmes një njoftimi Drejtoria e QKMF-së në Klinë, ka bërë të ditur se nga sot me datën 16,17dhe 18.04.2021 do të fillojnë me vaksinimin e moshavë mbi 75 vjeç të cilët kanë sëmundje kronike.

“Njekohesisht shfrytëzojme rastin te falenderojmë stafin shëndetesor te vaksinimit për angazhimin dhe punën e palodhshmë që po e bejnë qe nga dita e parë e vaksinimit për COVID 19”, thuhet në njoftim.

SHARE