Bekim Rexhepi portieri i KF Dukagjinit

Bekim Rexhepi do të jetë gardiani i portës së KF Dukagjinit për sezonën 2024-2025

Këtë e ka bërë të ditur ekipi klinas ku shkruan:

Ju njoftojmë të gjithë komunitetin sportiv dhe publikun e gjerë se kemi arritur marrëveshje me portierin nga Shkupi, Bekim Rexhepi, i cili me përvojën e tij që ka pasur së fundi në kampionatin shqiptar te skuadra e Skenderbeut, Partizanit dhe Dianmos, synon që të bëj më të miren edhe në kampionatin kosovar, respektivisht te skuadra jonë.

Mirë se vjen Bekim Rexhepi ????