Sonte mbylluni në shtëpi, zhvillohen tetë super ndeshje të Ligës së Kampionëve

57

Sonte rikthehet Liga e Kampionëve, ku program janë tetë ndeshje për t’u zhvilluar.

Ndeshja më interesante do të jetë ajo mes PSG-së dhe Manchester United që zhvillohet nga ora 21:00, transmeton Indeksonline.

Po ashtu, ekipi i Vedat Muriqit, Lazio do të luaj kundër Dortmund sonte nga ora 21:00.

Ndeshjet hapëse të sezonit të ri janë Dynamo Kiev-Juventus dhe Zenit-Club Brugge nga ora 18:55.