S’ka dasma, ka projekte, Sefë Duraj lanson “E rrezikshme”

Këngëtari i njohur kosovar, Sefë Duraj ka publikuar projekti ne ri të titulluar “E rrezikshme”.

Edhe pse këtë vit nuk pati dasma, Sefë Duraj po është aktiv me projekte muzikore, transmeton Indeksonline.

Spoti i këngë është bërë nga “MProduction”, orkestrimi u bë nga Ardian Kastrati .

Ndërsa, teksti i këngës dhe muzika u bë nga Kreshnik Avdiu.

SHARE