Aksident trafiku në Dollc të Klinës, dyshohet për të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:00 në Dollc të Klinës.

Klina Info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet vetura e dëmtuar, derisa dyshohet edhe për të lënduar.

Policia e Kosovës, respektivisht njësitet përkatëse kanë dalë në vend të ngjarjes dhe po merret me rastin.

SHARE