Shikoni se si festojnë asambleistët e Vetvendosjes në Klinë

Përmes një postimi në facebook, asambleisti i lëvizjes Vetvendosje Xhevxhet Berisha ka uruar në emër të degës së VV-së për zgjedhjen e kryeministrit të ri Z.Albin Kurti.
Në foton e postuar nga ai shihen edhe antarët e tjerë të kësaj dege tek festojnë formimin e qeverisë.

Qendra e LVV -së në Klinë i uron punë të mbarë dhe për të mirën e qytetarëve të Republikës së Kosovës Kryeministrit z. Albin Kurti

SHARE