Rrotullohet vetura në Poterç, mrekullisht s’ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Pejë – Prishtinë, gjegjësisht në fshatin Poterç.

Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se si vetura është rrotulluar duke dalë jashtë rrugës.
Policia dhe njësitet përkatese po hetojnë rastin, derisa fatmirësisht ky aksident ka përfunduar pa të lënduar.

SHARE