Ramush Haradinaj nesër në Klinë, prezanton programin e tij si president

Nesër (8 Shkurt) në Klinë do të vjen lideri i AAK-së, njëherit kandidat për president në zgjedhjet e 14 Shkurtit, Ramush Haradinaj.

Ai do ta shpalos programin e AAK-së dhe planet e tij si president i ardhshëm.

Ngjarja do të nis në orën 12:45 në Hotel Nora.

Në këtë organizim do të marrin pjesë qytetarë, anëtarë, simpatizantë e kandidatë për deputet nga kjo komunë.

Kjo ngjarje do të ndiqet live nga Klina Info

SHARE