Pushime dhe punë, Shyhrete Behluli me të bijat në Stamboll

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli po punon në sjelljen një projekti muzikor me një këngëtar të njohur turk.

Dhe për incizimin e këngës artistja kosovare po qëndron në Stamboll ku edhe ka shfrytëzuar kohë për të shijuar bukurit e këtij qyteti.

Në Turqi Shyhreti ka udhëtuar bashkë me tri vajzat e saj, Njomzën, Gresën dhe Engjëllushen.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi përkrah tyre teksa shkruan “Momente të lumtura me zemrat e mia”, ndërsa të gjitha dukeshin në formë të mirë dhe të veshura me shumë stil./Klina.info/

SHARE