Publikohet kënga e shumë pritur, ‘’Fu*k you’’ nga Dafina

312

Para disa ditësh Dafina së bashku me producentin Rzon, përmes një videoje të shkurtër paralajmëruan një këngë.

Pjesa që e publikuan u bë virale dhe adhuruesit e këngëtares mezi prisnin që të lansohej.

Projekti u publikua mbrëmë në kanalin zyrtar në Youtube të Rzon, me titullin ‘’Fuck You’’.

Nuk ka dyshime se kjo këngë nuk do të jetë një hit si të gjitha këngët e Dafinës.