Policia e Kosovës aksion në Klinë

Mëngjesin e sotëm Policia e Kosovës ka marrë një aksion në Klinë.

Klina.info mëson se janë bastisur 7 lokacione të ndryshime.

Nga burimet tona, mësohet se janë gjetur dhe armë zjarri.