Përshëndetja me bërryla ndërmjet Hotit dhe Vuçiqit

Është publikuar video në Bruksel të takimit ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në kuadër të dialogut që ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian.

Përshëndetja ndërmjet kryeministrit kosovar dhe presidentit serb ndodhi me bërryla.

Më poshtë, pamjet:

SHARE