Pejë: Arrestohet një person, shkak mesazhet kërcënuese

Është arrestuar në Pejë i dyshuari nën dyshimin se i njëjti në rrjetet sociale i ka dërguar mesazhe me përmbajtje kërcënuese një burri.

I dyshuari është kapur dhe arrestuar ditën e enjte, me datë 07.12.2023.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë.