Pamje/ Aksident i rëndë në Malishevë, një person shihet i gjakosur

1274

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në fshatin Tërpezë të komunës së Malishevës. Në këtë aksident është përfshirë një kombi dhe një veturë.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes nga ky aksident ka edhe të lënduar.

Në pamjet e mëposhtme shihet se vetura dhe kombi janë përplasur direkt mes vete.

Më poshtë pamjet: