Pamje/ Aksident i rëndë në Klinfac

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Klinafc.

Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa mëson se njē person ka marrë lëndime të rënda.

Si pasojë i njejti është dërguar për tretman mjekësor në Pejē.

Policia dhe njësitet përkatëse po merren me rastin.

SHARE