Nora në emocione, Roberti i bën befasi në emision

Edhe pse u divorcuan, prej disa kohësh tashmë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë ruajtur një raport miqësie, gjë të cilën e shohim rrallë, por shumë rrallë në vend.

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi është e ftuara speciale këtë të shtunë në programin e Arbana Osmanit në Top Channel, e cila sipas asaj çfarë Arbana shkruan në promon e publikuar dhe çfarë shihet në video, Nora është e ftuara e këtij emisioni që ka derdhur më shumë lot se të gjithë të tjerët.

Nora u surprizua fillimisht nga e ëma, e cila kjo e fundit që me ndarjen nga jeta të babit të Norës nuk kishte kënduar dhe në fund, një video-mesazh nga Robert Berisha.

Mbetet për t’u parë se çfarë i ka thënë Roberti Norës.