Një i vrarë dhe dy të plagosur në Vushtrri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot.

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri.

Kështu bëjnë me dije burimet e Klankosova.tv

Ende nuk dihet nëse ka të arrestuar lidhur me rastin apo edhe shkaqet që kanë çuar deri tek ky incident.

Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë, por deri në momentin e publikimit të lajmit nuk kanë kthyer përgjigje/ Klankosova.tv