Një çiklist fëmijë pëson aksident në Klinë, goditet nga vetura

Në fshatin Shtaricë, Klinë, një çiklist i moshës 12-vjeçare ka pësuar aksident trafiku, sm

Burimet e Gazetes në Polici kanë treguar se çiklisti, u godit nga një veturë.

Si pasojë e aksidentit mësohet se fëmija ka marrë lëndime të rënda trupore dhe tashmë po trajtohet në QKUK. 

SHARE