Arta Elezaj shfaqet joshëse me fustan te kuq

Një ndër përsonalitetet më të komentuar në mediat rozë është Arta Elezaj.

Bukuroshja ka treguar belin e saj të hollë në foton që ka postuar sot në Instagram,

Ajo shfaqet e veshur me fustan të kuq i cili i thekson tiparet trupore dhe i vë në pah të pasmet e formësuara.

Kjo nuk është hera e parë që ajo publikon imazhe të tilla, të cilat marrin komente dhe pëlqime pozitive nga ndjeksit e saj.

SHARE