Ngjarje e tmerrshme në Gjermani, kosovari vret gruan, vajzën e tij dhe në fund vetën

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në qytetin Isselburg të Gjermanisë, ku një kosovar 51 vjeçar vrau gruan e tij dhe vajzën e tij 17 vjeçare.

Kësaj tragjedie i shpëtoj vajza 14 vjeçare, që ishte fshehur në një dhomë,

Rasti ka ndodhur në orët e mëngjesit, ku policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka kryer hetimet.

SHARE