Ndizen qirinj në Gjakovë për nder të tre të rinjve që vdiqën tragjikisht

Po bëhen gati 24 orë që nga aksidenti tragjik në Prizren, i cili la të vdekur tre këmbësorë të rinj në moshë, Lordi Syla, Molos Delija dhe Nue Bibaj. Për vdekjen e tyre tashmë janë arrestuar dy të dyshuarit, Arlind Syla dhe i riu Irfan Hoti.

Në nderim të viktimave sot në ora 22:00 në Parkun e Qytetit të Gjakovës do të ndizen qirinj për tre të rinjtë që vdiqën mbrëmë tragjikisht.