Ndërron jetë edhe personi i tretë në aksidentin në Rahovec

Ka ndërruar edhe personi i tretë në aksidentin e trafikut në Rahovec.Viktimat janë dy meshkuj dhe një femër.
Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Lirie Podrimaj, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Gjakovës.
Në aksidentin e rëndë në fshatin Bernjak të Rahovecit janë tre të vdekur dhe tre të lënduar.