Momenti kur moderatorja shqiptare shokohet nga tërmeti që goditi Shqipërinë

Shqipëria sonte u godit nga një tërmet i fuqishëm, i cili krijoi panik te qytetarët.

Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora”.

Mediat e Shqipërisë i kanë publikuar pamjet, ku shihet prezantuesja e lajmeve që ndjen tërmetin, anipse e frikësuar vazhdon t’i prezantoj lajmet.

E njëjta situata ndodhi edhe në studion e emisionit “Tempora”