Mësohen ndeshjet çerekfinale, takime interesante në Kupën e Kosovës

Sot në zyrat e Federatës së Futbollit është tërhequr shorti i Kupës së Kosovës për ndeshjet çerekfinale.

Në këtë raund do të kemi takime tejet interesante, kurse fokusi më i madh është te takimi mes Malishevës dhe Ballkanit.

Shorti i plotë: