Merr flakë një veturë, në qendër të Klinës

Para pak minutash një veturë është përfshirë nga zjarri nē qendër të Klinës, saktësisht në sheshin “Faruk Elezaj”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherř zjarrfikësit dhe kanë shuar zjarrin.

Nuk ka të lënduar, derisa dhe Policia po heron rastin.

SHARE