Mbytet i riu në Velipojë, nuk ka ambulancë për ta transportuar

Një i ri mësohet se ka humbur jetën në orët e pasdites së sotme në plazhin e Velipojës.

Lajmin e ka dhënë një qytetar, që thotë se në vendngjarje nuk ka shkuar ambulanca pasi nuk ka një të tillë.

Vdes sepse nuk ka ambulance per ta transportuar ne spital ne Shkoder.

Narkodrejtori thote se nuk ka benzine per autoambulancen.

Duke shprehur ngushellimet e mia me te ndjera familjes se viktimes denoj me ashpersine me te madhe kete qendrim kriminal te narkoshtetit.

Krim dhe turp!

Rregjim hajnash, horrash dhe dhe trafikantesh!

Kakistokraci e vertete

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor!

Ne ne plazhin e velipojes sa po ka ndodhur tek vendi i quajtur Red-Bullu ndodhe tregjedi mytet ne det djali i ri dhe nuk shkon ambulanca sepse nuk ka ambulanc, transportohet rasti me makin private, bluzat e bardha nuk flasin se cenohen me vendin e punes dhe nga bandat e Edvin Mafise , ne muajin gusht qohet ambulanc e dalur jasht perdorimit qe veq ambulanc nuk ashte,Astrit Beci nuk e ven ne funksion edhe ambulancen e velipojs thete nuk ka benzine per te, skamdal vdesim per gjene ma minimale, kemi marre fund si popull, shtet nuk ka! Jemi te pa sigurte ne kete vend!!

Respekt..’