Mbyllet pa fitues pjesa e parë e finales së Conference League

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Confernce League, mes Olympiacosit dhe Fiorentinës

Rezultati pas 45 minutave lojë në ”OPAP Arena” në Athinë, është i barabartë 0-0./