Mbyllet ndeshja në Klinë, ky është gjysmëfinalisti i tretë

Pas 90 minutave të zhvilluar në stadiumin “18 Qershori”, është zbuluar edhe gjysmëfinalisti i tretë i Kupës së Kosovës, p

Dukagjini është mposhtur në shtëpi nga Ballkani me rezultat 0:2. Golat u shënuan nga Blendi Baftiu dhe Artur Magani.

Me këtë fitore, klubi nga Suhareka i bashkohet në gjysmëfinales Drenicës dhe Prishtinës.

SHARE