Martohet djali i kryetarit të Klinës, në dasmë edhe Ramush Haradinaj

Është martuar futbollisti i KF Dukagjinit Granit Elezaj, i cili është edhe djali i kryetarit të Klinës, Zenun Elezaj.

Në ceremoninë e dasmës sē tij morēn pjesē shumē personalitete, përfshirë këtu kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Haradinaj ka publikuar fotografi nga dasma e Granitit ku shkruan:

Në gëzimin e mikut dhe bashkudhëtarit tim Prof. Zenun Elezaj, në martesën e birit të tij Granitit me Fjollën.
Atmosferë e traditë shqiptare, mes shumë miqve e bashkatdhetarëve.
Uroj shumë lumturi për çiftin.

SHARE