Lëndohet në vendin e punës një punëtor nga Malisheva

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje është lënduar një person në Malishevë derisa ishte në vendin e tij të punës.

Në raportin e 24 orësh të policisë është thënë se viktima ishte dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Njësia policore dhe inspektori i punës kanë dal në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt