Lëndohen disa nxënës në Shkollën e Mesme “Fehmi Agani”, në Klinë

Sot në Shkollën e Mesme Profesionale “Fehmi Agani”, janë lënduar disa nxënës.

Klina.info mëson se dikush ka shpërndarë sprej ku më pas nxënësit kanë marrë trajtim në QKMF ne Klinë

Në vendin e ngjarjes ka dalë dhe Policia ku po heton rastin.

SHARE