Lahi Brahimaj gjen mbështetje në Gjakovë: Kjo anë e do Ramush Haradinajn president

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, po gjen mikpritje, ngrohtësi e përkrahje në të gjithë vendin,shkruan Klina info.

Ai sot zhvilloi tri takime të ndara me banorët e disa fshatrave të Gjakovës, me të cilën bisedoi rreth zgjedhjeve të 14 Shkurtit.
Ndërsa ka potencuar se kjo anë, mbështet fuqishëm kandidatin e AAK-së për president, Ramush Haradinajn.

Ky është postimi i Brahimajt:

Në tri takimet të ndara, takuam banorët e Kralanit, Rakovinës, Doblibarës, Vraniqit dhe Bërdosanës. Në këto takime biseduam për zgjedhjet e 14 shkurtit dhe për programin e Aleancës për vitin 2021-2025.
Aleanca dhe kandidati jonë për president Ramush Haradinaj janë duke u mbështetur fuqishëm në këto anë
#RamushHaradinaj1
#LahiBrahimaj22

SHARE