Ky është i riu që u gjet i vdekur në Pejë

Peja është tronditur nga vdekja e një të riu në orët e para të mëngjesit. Dyshimet e para janë për vetvrasje.

Burime tonat bëjnë të ditur se viktima është 24 vjeçari, Ardi Pajaziti.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Dyshohet se Pajaziti ka vrarë veten në ballkonin e shtëpisë.

SHARE