Kush po e shoqëron Leonora Jakupin në Stamboll?

Leonora Jakupi po vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe që nga fillimi mori zemrat e publikun, përcjell ORAinfo.

Leonora përflitet shumë edhe për jetën private krahas karrierës së saj si këngëtare.

Ndonëse njihet si beqare Leonora këtë kohë po qëndron në Stamboll mirëpo nuk ndjekësve nuk i ka treguar kush po e shoqëron.

SHARE