Klina me VV-në, Albin Kurti e Vjosa Osmani marrin mbështetje

Sot në sheshin “Mujë Krasniqi” në Klinë, para qytetarëve, simaptizantëve e anëtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje folën lideri i kësaj partie, njëherit kandidati për kryeministër, Albin Kurti.

Ai ishte i shoqëruar nga U.D e presidentes, Vjosa Osmani, numri 2 në listën e VV-së.

Ata folën për programin e VV-së dhe vizionin e tyre, duke qenë të bindshëm se do të qeverisin me vendin.

Ftuan qytetarët ta votojnë VV-në, duke thënë se shumë pak ditë na ndajnë nga fitorja e madhe.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=433830007930818&id=553587744706818

SHARE