Klina bashkon kanditatët për deputet të VV-së, nderojnë figurën e Mujë Krasniqit

Kandidati për deputet në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Gegë Lleshi ka vizituar Klinën dhe degën e VV-së në këtë komunë.

Me këtë rast ai ka vizituar edhe shtatoren e heroit Mujë Krasniqi, bashkë me kandidatë të tjerë për deputet nga Klina.

Lleshi për këtë vizitë ka shkruar një status në FB:

Për të mirën e vendit gjithmonë njerez të idealit janë bëre bashkë!

Kandidatët për deputet nga LVV
Xhafer Berisha-93
Gani Krasniqi-9
Gegë Lleshi-77

SHARE