KF Dukagjini të dielën pret Feronikelin e Drenasit

KF DUKAGJINI përmes një statusi në faqen zyrtare FB, ka bërë të ditur se edhe në këtë xhiro, skuadra e tyre do ta zhvillojë takimin e javës së 13-të.
Në postim thuhet se KF DUKAGJINI janë vendas në Klinë, derisa për kundërshtarë do ta kenë klubin e Drenasit, KF Feronikeli.
“Te dielën me fillim nga ora 13:00, live dhe ekskluzivit në Art Motion”, thuhet në fund të postimit.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “18 Qershori” në Klinë.

SHARE